Teslimat Bilgileri

Siparişiniz ödeme yaptığınız tarihten itibaren işleme alınır. Ürünleriniz en geç 1 iş günü içerisinde kargoya verilir. Sitemizde yer alan hızlı gönderi seçeneği ile sipariş verilen ürünler sadece İstanbul içerisinde bulunan belirli bölgeler için geçerlidir. Hızlı gönderi seçeneğinde hedeflenen ürünün siparişinin verildiği aynı gün içerisinde teslim edilmesidir, ancak promosyon günler, özel günler , kötü hava koşulları, cumartesi-pazar günleri ve 18:00 - 06:00 saatleri arasında geçerli değildir. Böyle bir durumda gönderi en geç bir sonraki gün müşteriye teslim edilmektedir.

Nakliyenizi nakliye yöntemi aşamasında anlaşmalı kargo firmamız ile adresinize teslim edilmesini isteyebilirsiniz. Bu durumda müşteri sitede yazılı olan toplam nakliye ücretini de tarafımıza ödemek durumundadır. Gerekli koordinasyon müşteri hizmetlerimiz tarafından yürütülecektir.

Bazı üreticilerin özel durumlar nedeniyle ve bayram veya tatil öncesi iş yoğunluğundan ötürü, distribütör ve satıcıların taleplerine geç yanıt verebilmektedir. Müşteri, üretici kaynaklı bu gecikmelerden Sitemizi sorumlu tutamaz ve bu koşulları peşinen kabul etmiş sayılır.